..pekný zápas

Tomi*23 z Tigrov 20.11.2011
caute chalani! v prvom rade Vám chcem pogratulovat k výhre, bol to dobrý zápas.. A len na nasu obhajobu toho priebezneho skore 7:0 chcem pre tych, kt. tam neboli napisat, ze nas bolo len 6, resp. len 5 kedze nasou "strategickou"chybou sme jedneho hraca museli obetovat ako rozhodcu.. Ale to su nase chyby, vobec sa tym nechcem vyhovarat z prehry - vy ste hrali super.. A hlavne Riko !! ..odkedy neni spoluhrac v LG a nemam tu cest ho "otravovat" na treningoch, clovek by az zabudol akz je vynimocny.. :)) ale na nasu smolu mi to pripomenul, hlavne na uvod poslednej tretiny.. ;) este raz skoda, ze nas bolo tak malo, mohla to byt vacsia drama.. ale aj tak pekny zapas!! tretiu tretinu som uz len piskal a fakt sa na to bola radost pozerat (az na to skore.. myslim hru oboch timov..). drzim palce aj dalej a snad odveta u nas bude este zaujimavejsia.. :))
PS: zdravim Riccieho *18 ;))